Самовираження та Підтримка України

Twenty one pilots – це не тільки один з найуспішніших і найоригінальніших музичних колективів сучасності, але і гурт, який не байдужий до світових подій і соціальних проблем. Це вони довели своїм новим кліпом на пісню Overcompensate, яка стала першим синглом з їхнього майбутнього альбому Clancy, який вийде 17 травня 2024 року.

У відео, яке вже набрало понад 2 мільйони переглядів на YouTube, можна помітити цікаву деталь: барабанщик Джош Дан з’являється у бандані з українським написом “Факелоносець”. Це слово означає людину, яка несе факел свободи, правди і справедливості. Можливо, таким чином, Джош хотів висловити свою підтримку Україні, яка зазнає агресії з боку Росії.

Це не перший раз, коли Twenty one pilots демонструють свою солідарність з Україною. У 2022 році, після початку повномасштабної війни на Донбасі, гурт скасував свої концерти в Росії, заявивши, що вони “підтримують Україну” і “мир переможе”. Також вони виступали в Україні двічі: у 2016 і 2019 роках, і обидва рази отримали теплий прийом від українських фанатів.

Українські шанувальники Twenty one pilots не залишилися байдужими до нового кліпу і висловили свою вдячність гурту за такий жест у коментарях під відео. Ось деякі з них:

– “Дякую за підтримку, ви круті!”
– “Це так круто, що Джош Дан у бандані з написом українською мовою!”
– “Гарний трек, чудова музика, неперевершене виконання. Ще й частинку України помітив у кадрі. Дякую за підтримку.”

Ми також дякуємо Twenty one pilots за їхню музику, творчість і сміливість. І з нетерпінням чекаємо на їхній новий альбом Clancy. А поки що, запрошуємо вас переглянути їхній новий кліп Overcompensate

Нехай музика продовжує об’єднувати нас, а підтримка України залишається важливою та актуальною. 🇺🇦💙💛

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *