Suno AI – творчий та цікавий додаток на основі штучного інтелекту, розроблений командою музикантів та експертів зі штучного інтелекту в Кембриджі, штат Массачусетс. Цей веб ресурс дозволяє творчим людям створювати надреалістичну музику, мову та звукові ефекти1. Suno прагне зламати бар’єри між вами та піснею, яку ви мрієте створити, не потребуючи музичного інструменту, лише уяви1.

В команду зі створення Suno крім музикантів та творчих людей додано креативних випускників таких компаній як Meta, TikTok та Kensho. Весь колектив занурений в створення музики та безперервно працюють над експериментами для відкриття нових можливостей.Команда

Suno AI також працює на основі Discord, подібно до відомої Midjourney, і дозволяє користувачам вказувати слова пісні, жанр, а також розмічати, де яка частина пісні має бути в тексті, який ви вводите.

Suno AI регулярно оновлюється та отримує нові функції подавання запитів від стилю бажаної музики до інструментів над дрібних деталей які ви хочете сварити зі своєї уяви в готовий трек.

Suno прагне зламати бар’єри між вами та піснею

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *